fbpx
חוויה של פעם בחיים
המקום שבו הטבע הוא השולט
מסע אל הטבע האינסופי
לצפות בלווייתני ה- ORCA
ממרחק נגיעה
הקודם
הבא

אורקה בחוג הארקטי

המסע אל הטבע האין סופי של החוג הארקטי מזמן לנו חוויות מרגשות ועוצרות נשימה:
הזוהר הצפוני יקבל את פנינו בהתפרצויות מפתיעות אל שמי הלילה,
חיות הבר העצומות יביטו בנו עין בעין ואנו נחוש את היראה שבביקור היונקים הגדולים ביותר בסביבתם הטבעית,
לווייתני האורקה המופלאים יחוגו סביבנו וישמיעו את קריאותיהם למרגלות הפיורדים העוצמתיים.

מסע בו תחושו את העוצמה השקטה ואת חדרי הלב שמתרחבים. 
מסע שהוא חוויה של פעם בחיים.

דואגים בשבילכם לכל הפרטים, הקטנים והגדולים!

הכל כלול במחיר

לינה, רכב, ארוחות מפנקות, ציוד
מותאם למסע, אטרקציות, הדרכה וכו'

מדריכים מקצועיים

את המסע מובילים מדריכים
נבחרים מהארץ ומחו"ל

מחיר אטרקטיבי

מסע בוטיק מפנק ומרתק
במחיר ללא תחרות

נסיון רב שנים

התמחות משולבת בהובלת מסעות
וטיולים בים וביבשה ברחבי העולם

קבוצות קטנות חוויה ענקית

מסע בוטיק איכותי הכולל
8-10 משתתפים בלבד

המקום בו הטבע שולט

מופע נדיר של עוצמות טבע
פראיות ומתוזמנות היטב

תוכנית הטיול

היום הראשון - תל אביב טרומסה

עם הנחיתה בעיר טרומסה נקבל רכבים וניסע ללילה ראשון בצימרים על קו החוף מול נופי הפיורדים.

טרומסה היא עיר יפהפייה, תוססת ואטרקטיבית ואנו נצא לסיור ערב בין מוקדי המשיכה ונחווה את חיי הלילה של העיר המסקרנת הזו.

היום השני - טרומסה לפלנד

ביום השני, לאחר ארוחת הבוקר נצא מטרומסה בדרכנו ללפלנד הנורבגית בדרכים עוצרות נשימה שלאורכן נזכה לראות מצוקים עצומים, יערות וערוצים חשופים שכמותם רואים רק בסרטים.

לאחר הגעה והתארגנות, נעטוף אתכם בלבוש שיבודד אתכם מהקור הארקטי ויקרב אתכם אל החוויה של אזור לפלנד, נפגוש מדריך בן העם הסאמי שיקח אותנו למסע חוצה שטחים מושלגים כאשר אנו רתומים למזחלת איילים או כלבים.
הערב יחשוף בפנינו סיפורי תרבות מסתורית ועתיקה והיכרות עם בני העם הסאמי.
אנו נאזין לנגינה ערבה, נתענג על ארוחת ערב ייחודית של קדירה סאמית עשירה ונלון ב-LAVVU, הבקתה המסורתית. מרגע שקיעת השמש תאחוז בנו ההתרגשות והציפייה לקראת הופעת הזוהר הצפוני הקסום תחת השמיים האינסופיים.

 

היום השלישי - הגעה לווילה בעיירה

בבוקר היום השלישי ניפרד מחברינו הסאמים ונצא בדרכנו אל העיירה, אשר במילים פשוטות נראית כמו ביקור בתוך גלויה.

את שעות האור היקרות בקצה הצפוני של הגלובוס נקדיש להיכרות מעמיקה עם מרחבי הים והיבשה ונצבור שפע חוויות בין האתרים המרהיבים. עם השקיעה המוקדמת נבלה יחד בווילה הקסומה מול פיורד עצום ופסגות מושלגות, עם משקה ומוזיקה טובה, ברקע ניחוחות הבישול והתרגשות לקראת ההתפרצות הלילית המפתיעה של הזוהר הצפוני, אותו ניסע לחוות באיזורים ייחודיים לתצפית.

בלילות בעיירה נצא לטיולים קצרים בעיירה השקטה, נכיר את הפאב המקומי, הרחובות המציעים פריטים המיוחדים לצפון הרחוק ונמתין בהתרגשות לזוהר הצפוני. ברגע הנכון ניסע יחד לחוות אותו בלב השקט הלילי.

היום הרביעי - יציאה לים בסירות לתצפית/שחייה

בשעות האור נעטה ציוד מתאים ונצא בסירות תצפית קטנות, זריזות וממונעות לתור אחר להקות לוויתני האורקה והליוויתנים גדולי הסנפיר (hampback whale ) המתכנסים לאכילה.

בכל פעם שתבחינו בלהקות שחפים מתגודדות סביב איזור מסויים בים הלב יתחיל לפעום בהתלהבות: אנו מבטיחים כי פגישה עם לווייתן, מהסירה או מתוך המים לבחירתכם, תהיה אחת החוויות הבלתי נשכחות שתחוו.

היום החמישי - שיט בספינה מרווחת בפיורדים

יחד נצא לשייט בספינת קטמארן גדולה ומרווחת לקבוצה הפרטית שלנו, נבלה יום רגוע בין צוקים ומפרצים, נתצפת על חיות הבר, להקות ליוויתנים ואורקות חדשות, מגוון עופות הים המקננים באיזור ועוד. אנו נעגון בנקודת תצפית שתשתלט על השיחה: לשם מתכוונים כאשר מתארים נוף עוצר נשימה. בדיוק בנקודה הזו נטיל חכות ונדוג את ארוחת הצהריים שלנו, אותה נבשל עבורכם על הסיפון ממיטב הדגה הטרייה והשופעת סביבנו. מטעמים מובטחים גם לאלו מכם שיבחרו בתפריט שונה.

כאשר השמש שוקעת ואנו שוב ביבשה מתחיל החלק השני של היום - הערב הנעים בווילה שלנו.

מנסיוננו, כאשר חוזרים ליבשה ואל הווילה, נמשכת ההתפעמות מחוויות הבוקר ונדרש זמן לטובת הירגעות: זה הזמן השלו, אותו נבלה בצוותא. אנו נבשל לכם ארוחה עשירה על רקע מוזיקה לטעמכם, נתפנק במשקה ושיחה, ויחד נתכנן את חוויות המחר.זה זמן בו תביטו כלא מאמינים בתמונות שצילמתם ותתקשו לבחור מה לשלוח: זה טבעה של נורבגיה.

הציפייה המלהיבה לזוהר הצפוני מלווה כל ערב בטיול והופכת להתרגשות אמיתית כאשר מישהו אומר "זה התחיל!" בן רגע אוחזת בכולנו (גם במנוסים שבמדריכים) התרגשות אדירה, אוספים תרמוס חם ויוצאים ברכבים לנקודה הטובה ביותר לתצפית צלולה.

היום השישי - תצפית לוויתנים וחיות בר

היום השישי בחזרה אל המרינה הקטנה לאחר תצפיות על התרחשויות ייחודיות שיש לטבע הפראי בחוג הארקטי להציע,

נעלה על הרכבים וניסע אל הרי האלפים של לינגן.
הנסיעה המרתקת אל הגבהים תביא אותנו אל נקודות תצפית בנוף קדום ועצום, מושלג ומיוער המבותר בקניונים דרמטיים. את הלילה נבלה בלינה באלפים של לינגן, מוקפים במרחבי הפרא בתוך בקתה נורבגית ייחודית וחמה עם תקרה שקופה, בתקווה להביט בזוהר הצפוני מתוך המיטה בלילה בלתי נשכח.

היום השביעי - חזרה לטרומסה

בבוקר היום ה 7 נצא חזרה לכוון טרומסה המקסימה ועם הגעתנו נהנה מארוחת צהריים וזמן להתארגנות. יחד נהנה מהזדמנות להכיר עיר מיוחדת זו יותר לעומק, על שלל האטרקציות שבה. אנו נעפיל ברכבל לפסגה ממנה נשקף נוף העיר המרהיב, נבלה בין שלל מוקדי המשיכה של טרומסה ומוקדי קניות ייחודיים לאיזור זה של העולם.

היום השמיני- סיור יום קצר

ארוחת בוקר וסיור קצר בעיר

היום התשיעי - חזרה הביתה

חוזרים הביתה עם המון חוויות

אז לרשום אתכם למסע הבא?

מראות שלא תשכחו

פרטי הטיול

הטיול מתאים לכל אחד, כאשר את הכניסה לשחייה עם הלוויתנים נתאם מראש עבור מי שירצה.

תחבורה
 • רכב - אנו נגיע לכל מקום בשלושה רכבים מרווחים (משפחתיים) לקבוצה + מדריך (מקסימום 3 ברכב).
 • סירות תצפית - סירות ייעודיות איכותיות, ממונעות וקטנות הנעות בין חיות הענק, עד 12 אנשים בסירה.
 • הספינה לשייט - יאכטת קטמארן גדולה ומרווחת לקבוצה הפרטית שלנו בלבד.

ליווי והדרכה

 • הקבוצה מלווה מההמראה ועד החזרה לארץ ע"י מדריך מנוסה מהצוות הוותיק של אורקה, מומחה לאיזור זה ולבישול מגוון המושלם למזג האוויר. בנוסף כלולים במחיר כל שאר אנשי צוות ההדרכה לרבות מדריך לשחייה עם הלוויתנים, מדריך סאמי (התרבות הסאמית), מדריך לתצפית על חיות הבר, סקיפר וצוות בספינה לשייט.
 • אנו נשתתף יחד איתכם בכל הפעילויות שאותן נסכם בפגישתנו: בשטח, נבחר יחד בזמן אמת איזו פעילות תתאים לאותו יום בכפוף למצב הים ומזג האוויר ונבחר את היום האופטימלי לכל אטרקציה שכללנו.

  • הטיול מתאים לכל אחד, כאשר את הכניסה לשחייה עם הלוויתנים נתאם מראש עבור מי שירצה.

לינה

 • לינה בטרומסה - בלילה הראשון והאחרון לטיול נלון בצימרים יוקרתיים על קו החוף מול נופי הפיורדים.
 • לינה בהרי האלפים של לינגן - בקתת הרים חמימה עם גג שקוף אל הזוהר הצפוני מעל.
 • לפלנד טרומסה -נלון ב- LAVUU, הבקתה הלפלנדית המסורתית הבנויה להעניק חום בקור העז.
 • לינה בעיירה - נלון ונבלה יחד בווילה החמימה שלנו, שהיא אטרקציה בפני עצמה: עם חלונות ענק הפונים אל נוף שלא ניתן להתנתק ממנו, היא תשמש כבסיס להרפתקאות שלנו וכבית חם עבורנו בלילות. לשם נחזור להירגעות מיום מלא ריגושים, שם נתענג על חוויה קולינארית של אוכל עשיר שנבשל עבורכם לאחר יום גדוש בטיולים מעוררי תיאבון ושם גם נספוג את האווירה הסקנדינבית הייחודית, שעוצבה בלילות ארוכים מאלו שאנו רגילים להם. כבר מהווילה נבחין בלהקות השחפים המתגודדות מעל להקות דגי ההרינג הנודדים אל הפיורד ומבשרות על הגעת להקות הליוויתנים.

ארוחות

 • למעט שתי ארוחות (בערב הראשון בטרומסה ובצהריים ביום ה-7 בטרומסה), התפריט שאותו נרכיב לטעמכם והעדפותיכם יכלול 3 ארוחות עשירות, ביתיות וטעימות בכל יום, ארוחות חמות שישביעו את התיאבון הניכר המתעורר אחרי הפעילויות הרבות בחוץ. 

WIFI

 • חופשי בכל המקומות בהם נתאכסן.

פגישת הכנה בארץ ובקשות מיוחדות

 • בפגישה קבוצתית בארץ נגבש יחד את ההעדפות שלכם כקבוצה והתפריט בהתאמה מלאה לרצונכם ונספר לכם כיצד הטיול שלנו משתלב באווירה המיוחדת של החורף הארקטי.
 • כחברה המתמחה בטיולי בוטיק יוקרתיים אנו לרשותכם בגמישות מלאה לכל סעיף לרבות פעילויות מיוחדות ונוספות, תפריטים אישיים של אוכל טבעוני, צמחוני, דרישות כשרות או כל התאמה שתוכל לסייע לנו לתת לכם מענה על הצד הטוב ביותר.

ציוד וביגוד

 • אורקה תעטוף אתכם עם ביגוד תרמי המותאם להפלגות, לרכיבה על מזחלות וליציאה לים לתצפיות על חיות הבר. לאלו מכם שירצו להתקרב עוד ללוויתנים נדאג לחליפת שחייה ייעודית לטמפ' המים, מסיכה, סנפירים, שנורקל, כפפות ואת הנקודה הטובה ביותר להיכנס למים. אנו כאן עבורכם בדיוק בשביל זה.

כלול במחיר

 • המחיר כולל - פגישה בארץ, טיסות, רכבים, לינה על בסיס יחיד בחדר זוגי ,ארוחות כמפורט, יציאה בסירות לתצפיות או שחייה עם לוויתנים וחיות בר, מדריכים, ביגוד תרמי מותאם, יום שייט בספינה מרווחת כולל ארוחת דגים (והעדפות אישיות בתיאום), סיור לילי בטרומסה, תשלום לכל האטרקציות שפורטו במסלול, אספקת ציוד שחייה וביגוד מותאם לאיזור הארקטי + מדריך מקומי מקצועי שילווה אתכם בתוך המים ומדריך לערב המסורתי.
 • המחיר לא כולל - ביטוח נסיעות, כבודה אישית, הוצאות אישיות, טיפים ולא כולל ארוחת ערב אחת בערב הראשון בטרומסה וארוחת צהריים אחת ביום ה 7 בחזרה לטרומסה - סיורים חופשיים בעיר ומגוון מסעדות לבחירתכם.

העונה המומלצת - ובמהלכה נטייל

 • מסוף אוקטובר ועד אמצע ינואר מציע איזור הפיורדים את השילוש הקדוש לחובבי טיולים מיוחדים: לוויתני האורקה ולהקות של ליוויתן גדול סנפיר עוקבים אחר נדידת דגי ההרינג אל הפיורדים: הסביבה נצבעת לבן, ואת החוויה משלימה הופעתו עוצרת הנשימה של הזוהר הצפוני.

טיסות

 • המראה מתל אביב - נחיתת ביניים, החלפת טיסה והמראה - נחיתה בטרומסה.

לתאריכים ומחירים

 • מחיר - 4800 יורו לאדם בחדר זוגי.
תאריך מספר אורחים הערות
3/11-26/10
8
מתגבשת קבוצה נוספת לתהליך
21/11-29/11
מקומות פנויים
30/11-8/12
מלא
8/12-16/12
פנוי
19/12-27/12
מקומות פנויים
28/12-5/1
פנוי
תחילת 2022
12/1-20/1
פנוי
תחילת 2022

טיולים נוספים

מדיניות קורונה

לקראת עונת 2021 מתחילה ההרשמה למסע שלנו לחוג הארקטי.

אנחנו ערים לחששות (המוצדקים) של האורחים שלנו במקרים
של ביטול הטיול עקב הקורונה ועושים ככל הניתן על מנת
לשמור על האינטרסים של האורחים שלנו אל מול המציאות המורכבת.

בשלב ראשון אנחנו גובים דמי רישום בלבד*
ומשריינים לנו את תאריכי היציאה. 

*זיכוי מלא במידה והטיול יבוטל עקב נסיבות הקשורות בקורונה.

 בהמשך ולפי קצב התבהרות המצב נגבה תשלום ראשון בסך 15 אחוז מערך הטיול, ולבסוף אחרי שנהיה בטוחים ביציאה יועבר שאר התשלום בהתאם למדיניות החברה.

דילוג לתוכן