אורקה היא חברת בוטיק לטיולי הרפתקאות, בקבוצות איכותיות

אנו שואפים להציע את השירות הטוב והקשוב ביותר ומשקיעים משאבים רבים במחקר שטח מקדים וארגון חוויות בלתי נשכחות בזכות שנים ארוכות של שיתוף פעולה הדוק עם טובי הספקים בכל יעד. הטיול שלנו מתאים לכל גיל ומותאם לדרגת קושי קלה שיכולה להשתנות לפי העדפותיכם.

אורקה היא חברת בוטיק לטיולי הרפתקאות, בקבוצות איכותיות

אנו שואפים להציע את השירות הטוב והקשוב ביותר ומשקיעים משאבים רבים במחקר שטח מקדים וארגון חוויות בלתי נשכחות בזכות שנים ארוכות של שיתוף פעולה הדוק עם טובי הספקים בכל יעד. הטיול שלנו מתאים לכל גיל ומותאם לדרגת קושי קלה שיכולה להשתנות לפי העדפותיכם.

השירות שלנו

עם אווירת ההתרגשות שממלאת כל ערב והזמן הרגוע שמאפשר לספוג בשלווה ובצוותא את אירועי היום, עם שיחות וצחוקים באווירת מסיבה, משקאות, מוזיקה, נופים מרהיבים ואוכל טוב, בקרוב תבינו בעצמכם את הייחודיות שבטיול הבוטיק שלנו.

לצלול לעומק החוויה

אורקה היא חברת בוטיק לטיולי הרפתקאות בקבוצות ואיכותיות של 8-10 אנשים.

אורקה מעניקה הזדמנות לחוויה בלתי נשכחת במקומות המזמנים עוצמות טבע פראיות, במעטפת מאורגנת שתאפשר לכם לצלול לעומק החוויה. ההרפתקאות שלנו נפרשות מהפיורדים
בחוג הארקטי ועד לחופים הזהובים של ים סוף.

הצוות של אורקה עומד באופן מלא ובכל עת לרשותכם: זהו הטיול שלכם ואנו נציע לכם את ההזדמנות הטובה ביותר לחוות כל איזור בתשומת לב, פניות מלאה, ביטחון ושלווה 
כאשר אנחנו דואגים לכם לכל הדרוש לכך, לרבות שלוש ארוחות עשירות בכל יום מלא.
בזכות השירות הקשוב, האדיבות והליווי הצמוד שלנו אנו זוכים לאורך השנים באמון והערכה עמוקה מלקוחותינו.

נימוסים והליכות

אנו נטייל באיזורים בעולם בהם להתנהגות שלנו יש משמעות רבה יותר מאשר אנו מייחסים לה בארץ, ולכן נקפיד מאוד על כיבוד המקומיים, הבנת ערכי תרבותם, התנהגות מכבדת ושמירה על שמנו הטוב. אורקה מוכרת ביעדים אלו כחברה אחראית במיוחד המתגאה בלקוחות איכותיים וממקמת את טובתם בראש, וזכינו להערכה זאת בזכות קבוצות של אנשים נהדרים שליווינו ליעדים הללו. מהספקים ונותני השירות שלנו אנו מקבלים שירות מקצועי מוקפד ומקיף, ובד בבד מקפידים להעניק להם את מלוא הכבוד ולהתנהג תמיד בצורה יותר מראויה.

מדריכים וליווי צמוד

את הקבוצה מלווה מדריך מנוסה מהארץ. למדריכים שלנו רזומה של מצויינות ואחריות ברמה הגבוהה ביותר, והם אלו שידאגו לכל פרט עבורכם בשטח. לאתרים השונים נצרף את המדריכים המקומיים המובילים לכל אטרקציה, אנשי מקצוע בתחומים השונים שיחשפו בפנינו מקומות ותופעות טבע נדירות, ידריכו אותנו במים לצד ליוויתן ויפתחו את יכולותינו בעזרת יוגה ותרגולים נוספים להשתלבות מושלמת עם הטבע.

בקשות מיוחדות

כחברה המתמחה בטיולי בוטיק יוקרתיים אנו לרשותכם בגמישות מלאה לכל סעיף לרבות פעילויות מיוחדות ונוספות, תפריטים אישיים של אוכל טבעוני, צמחוני, דרישות כשרות או כל התאמה שתוכל לסייע לנו לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

לינה - בוילה

וילה מפוארת, חמימה או ממוזגת, היא בעינינו ומניסיוננו הסיום המושלם ליום של הרפתקאות בחוץ. זוהי בפירוש חופשה מפנקת: הוילות שלנו נבדקו אישית ונבחרו על ידינו בקפידה והן עונות על הסטנדרט הגבוה ביותר מבחינת ניקיון, מיקום, נוחות, חדרים מרווחים, חצר או בריכה, וחשוב לא פחות - אווירה. אנחנו מקפידים להתמקם מול קו המים, בפיורד או לחוף הים, תחת שלג או דקלים. לנו כבר ברור שהווילה תשמש עבורכם כרקע מושלם לנופש ובסיס ביתי להרפתקאות.

תחבורה

סטנדרט השירות והנוחות של אורקה נשמר גם בתחום התחבורה. בטיולים בהם נשתמש ברכב שכור אנו נעמיד לרשותכם רכבים מרווחים ונקפיד על מקסימום 3 אנשים ברכב, כך נתנהל בנוחות מירבית לאורך המסלולים המרתקים. אורקה דואגת לכל נושא התחבורה גם בטיולים בהם נשתמש ברכבים לטיולי שטח או הסעות, לשעות פעילות או פנאי. אנו מקפידים על עבודה עם החברות המובילות בכל אתר ואלו גופים אמינים ואחראיים עמם טיפחנו מסורת ארוכת שנים של שיתוף פעולה מקצועי.

פגישת הכנה בארץ

גיבוש מוצלח של קבוצה קטנה ואיכותית משדרג את חוויות הטיול. חלק מהייחודיות של אורקה טמון בקבוצות המכילות אנשים מקסימים - פשוט כך. לנוף האנושי יש חשיבות כמו לנופים בהם נבקר, ואנו מנוסים במלאכה העדינה של הרכבת קבוצות מוצלחות אשר מהדהדות ומעצימות את שלל האטרקציות. לטובת זאת אנו מקיימים לרוב מפגש הכנה בארץ בו נתאר בפניכם את הטיול בפרוטרוט, נבקש את ההעדפות שלכם, נכיר אחד את השני ונתאם יחד ציפיות. בפגישה נעבור איתכם על לוח הזמנים ועל סוגי הפעילות ונבין את אופי החוויות העומדות לפנינו וכן נגבש יחד תפריט המותאם לטעמכם וכולל התייחסויות מיוחדות. כמיטב המסורת וכשמזג האוויר מאפשר זאת, פגישות ההכנה מתקיימות על יאכטה.

תנאי תשלום

מקדמה במעמד ההזמנה ויתרת הסכם עד 60 יום לפני הטיול.

תנאי המסלול

המסלולים הם קלים ונוחים, ההפלגות קצרות ומותאמות והחוויה היא כמעט לכל גיל, אך אם גיבשתם קבוצה שחפצה בהרפתקאות אקסטרים, נשמח לקבל מכם שיחת טלפון ולספר לכם על הצד הפראי של אורקה.

טיולים באורקה